Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption

ZAPRASZAMY.
Niezmiernie miło mi oddać w Państwa ręce nową stronę internetową Centrum Szkoleniowego Służb Ochrony "DELTA". Zapraszam do zapoznania się z licznymi funkcjonalnościami i życzę miłego korzystania z naszych zasobów.

 

Strona internetowa oddana do Państwa dyspozycji to nie tylko zbiór informacji dotyczących Elitarnych Szkół Ochrony "DELTA", to kompendium wiedzy niezbędnej dla każdego zainteresowanego zagadnieniami związanymi ze służbami ochrony.

Witryna zawiera informacje pogrupowane na różne kategorie.

Lewe menu pozwala uzyskać informacje dotyczące szkoły w interesującym Państwa mieście.

Bezpośredni link do szkoły to http://miasto-bez-polskich-znaków.deltasc.pl (np. wloclawek.deltasc.pl).

Aby powrócić do głównego menu dotyczącego Centrum wystarczy przycisnąć pozycję -Home- z górnego menu lub kliknąć na logo "DELTA".

 

W lewej dolnej części strony znajduje się panel logowania. Loginy i hasła dla słuchaczy dostępne są w sekretariatach odpowiednich Szkół.

Po zalogowaniu użytkownik otrzymuje dostęp do repozytorium plików - poprzez nową pozycję w górnym menu -informacje dla słuchaczy- . Słuchacze mogą pobierać pliki związane ze Szkołą, do której uczęszczają na zajęcia oraz mają dostęp do katalogów wspólnych (ikona w kolorze zielonym) dla wszystkich słuchaczy. W katalogu takim znajdują się np. wszystkie akty prawne (w formie jednego pliku .zip), dostępne również w menu -akty prawne- (w formie pojedyńczych plików .pdf).

 

W dolnej części strony prezentujemy ciekawostki z różnych dziedzin związanych z obranym przez Państwa zawodem. Dołożymy wszelkich starań, aby informacje te były aktualne, ciekawe i przydatne w nauce.

 

Górny system banerów służy do zaprezentowania kluczowych zagadnień dla naszych Słuchaczy, jak i najnowszych informacji dla wszystkich Państwa.

 

Jakość naszych usług możecie Państwo potwierdzić klikając na banerach cerytfikatów - aby sprawdzić nasze osiągnięcia i rekomendacje oraz na banerze Rzetelnej Firmy.

 

 

Życzę owocnego korzystania z witryny www.deltasc.pl

 

Prezes Zarządu
Tomasz Żórawski

 

ZALOGUJ SIĘ

Czy wiesz, że ...

Działa szynowe
Działa szynowe znamy z literatury naukowej i fantastycznej. Często pojawiały się tam pod innymi potocznie używanymi przez tłumaczy i autorów nazwami jak "działa akcelatorowe" lub "działa elektromagnetyczne". Wszystkie określenia są wbrew pozorom prawidłowe i opisują albo ogólną zasadę działania urządzenia albo charakterystykę jego budowy.

Więcej

Mózg
Dzisiaj garść ciekawostek, o których zapewne nie wszyscy wiedzą, pokazujących, jak intrygującym organem jest mózg.

Więcej

Współczesny sport wyczynowy
Współczesny sport wyczynowy stawia przed zawodnikami wysokie wymagania dotyczące uzyskiwanych rezultatów, a ich realizacja dokonuje się za pomocą coraz bardziej wyszukanych technik treningowych i coraz większych obciążeń stosowanych podczas treningów.

Więcej