Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption

MISJA
Naszym celem od początku była najwyższa jakość usług, którą chcieliśmy uzyskać poprzez pracę na najwyższej jakości sprzęcie szkoleniowym i ochronnym oraz położenie nacisku na metodykę i programy kształcenia.

 

Zmiana panującego wizerunku pracowników ochrony postrzeganych przez pryzmat „osiłka” to również jeden z naszych podstawowych celów, stąd motto naszych szkół ”plus ratio quam vis” (rozum większy niż siła).

Efektem naszej pracy ma być wykształcony, uczciwy, uczynny i skutecznie reagujący na zagrożenia człowiek - pracownik ochrony.
Wąska specjalizacja, innowacyjność, fachowa kadra oraz profesjonalna baza dydaktyczna pozwalają nam zdążać do celu.

Nasz sukces to zadowolenie naszych absolwentów i ich pracodawców oraz praca na rzecz szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

ZALOGUJ SIĘ

Czy wiesz, że ...

Działa szynowe
Działa szynowe znamy z literatury naukowej i fantastycznej. Często pojawiały się tam pod innymi potocznie używanymi przez tłumaczy i autorów nazwami jak "działa akcelatorowe" lub "działa elektromagnetyczne". Wszystkie określenia są wbrew pozorom prawidłowe i opisują albo ogólną zasadę działania urządzenia albo charakterystykę jego budowy.

Więcej

Mózg
Dzisiaj garść ciekawostek, o których zapewne nie wszyscy wiedzą, pokazujących, jak intrygującym organem jest mózg.

Więcej

Współczesny sport wyczynowy
Współczesny sport wyczynowy stawia przed zawodnikami wysokie wymagania dotyczące uzyskiwanych rezultatów, a ich realizacja dokonuje się za pomocą coraz bardziej wyszukanych technik treningowych i coraz większych obciążeń stosowanych podczas treningów.

Więcej